Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Vinil Tabela

Firmamız tarafından alanında uzman bir ekip ile üretilen tabela modellerimiz arasında vinil tabela seçeneği de yer alır. Germe tabela olarak da bilinen vinil tabelalar, baskı kalitesi net olan seçenekler arasında bulunur.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Vinil tabela dediğimiz malzeme 3 farklı kalınlık ve iki farklı özellikten yapılmaktadır. Öncelikle gram olarak 540 gr vinil (Genel olarak totem tabelalar için ve bilboardlarda kullanılır), 440 gr vinil (Genel tabela işlerinde kullanılır) ve en ucuzu 320 gr vinil bulunmaktadır. Viniller avrupa ve çin olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Etrafı demir karkas ile dönülen isteğe göre içerisine floresan (Led ampül) veya led yerleştirilerek ışıklandırılan kenarları köşebent ile daha iyi bir görünüm aldırılan tabela modelidir.


Vinil Tabela Nedir? - Vinil Germe Tabela İmalatı

Vinil Germe; Dijital baskı makinalarında vinly (vinil) branda malzeme üzerine püskürtme solvent bazlı boyalarla yapılan grafik tasarımların basılması ile bu brandaların ölçülerde hazırlanan demir çerçeveye gerdirilmesidir. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak kullanılabilir. Vinil germe nasıl yapılır? Önce isteğe bağlı olarak grafik tasarımcılar işin çalışmasını hazırlarlar, hazırlanan bu tasarımlar vinil üzerine baskı yapılır. Vinil ölçülerinde demir kargas hazırlanır, demir kargas etrafına su kontrası çıtalar monte edilir. Vinil malzemesi bu demir çerçeveye tabela ustaları tarafında gerdirilerek su kontrasına zımbalanır. Etrafına alüminyum köşebent dönülerek zımbaların görünmesi engellenir ve tabelanın şık durması sağlanır. Bu işlem ışıksız vinil germe tabeladır.

Işıklı Vinil Germe Tabela; tasarımı yapılan ölçülerde iki adet demir kargas hazırlanır, alt kısmında kalan demir kargasa ara kayıt demirlerde kaynatılır. Üst kargas sadece çerçeve şeklindedir. Alt çerçeveyle üst çerçeve arasına 8-10-12 cm demir kesilerek tabelanın derinliği sağlanır. Arka kısmı alüminyum gofraj veya dekota gibi malzemelerle kapatılır. İç kısmına florasan ışık, led ışık, led armatör gibi ışık sistemi döşenir. Tabelanın ön yüzünde bulunan çerçevenin etrafı su kontrası çıta ile vidalanır. Üzerine grafik yapılan vinil baskısı gerdirilerek zımbalanır. Tabelanın etrafı vinil germe için kullanılan alüminyum kanalsız kasa ile çevrelenir. Bu işlemde değişik malzemelerde kullanılabilir. Böylelikle vinil germe tabela montaja hazır hale gelir. ışık sistemi yakıldığında tabelanın ön yüzünde yapılan tasarım ışıklı şekilde ortaya çıkar. Maliyet açısından diğer tabelalara göre daha uygun olduğu ve çok büyük ebatlarda kullanılabilmesi özelliği vardır. Bursa Tabelacı her türlü ışıklı, ışıksız vinil germe tabela ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir.

Vinil Tabela Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Vinil Tabela Modelleri

Farkınızı ortaya koyacak, dekoratif ve uygun fiyatlı vinil tabela modeli projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Işıksız Vinil Tabela

Işıksız Vinil Tabela

Işıklı Vinil Tabela

Işıklı Vinil Tabela

Mesh Vinil Tabela

Mesh Vinil Tabela

Totem Vinil Tabela

Totem Vinil Tabela

Vinil Tabela Fiyatları

Vinil Tabela Fiyatları: Işıklı ve Işıksız Vinil Tabela fiyatları

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Vinil Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da fiyat aralığı 450 TL ile 3.500 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı vinil tabela fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Bursa Vinil Tabela Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Işıksız Vinil Tabela
 • 450 ₺
 • Işıklı Vinil Tabela
 • 1.100 ₺
 • Mesh Vinil Tabela
 • 550 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2022
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Modern Tasarımlı Bursa Vinil Germe Tabela Modelleri

  Son yıllarda oldukça popülerleşen Vinil germe tabela modelleri, genellikle kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren işletmelerin tercihi olmaktadır. Müşterilerinin dikkatini çekmek isteyen işletmeler, son teknoloji makinelerle kusursuz biçimde üretilmiş Işıklı Vinil Germe Tabela çeşitlerine ilgi göstermektedir. Hem ışıklı versiyonları hem de ışıksız modelleri firmamızın geniş ürün , yelpazesi içinde yer almaktadır. Bu ürünler arasından işletmeniz için en doğru seçimi yapabilmek adına şirketimizin tecrübeli çalışan ekibine danışabilirsiniz.

  Kurulduğu günden bu yana sadece Vinil tabela çeşitlerinde değil aynı zamanda geniş ürün yelpazesi içinde yer verdiği bütün tabela çeşitlerinde uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız, bu özelliği sayesinde müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Başka bir yerde bulamayacağınız uygun fiyat garantisi ile deneyimli ekibimizden Vinil tabela almak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret etmektir.