Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Kapı Tabelası - Ofis Tabelası

Genellikle firmaların cephe tabelalarından sonra müşterileri ile etkileşime giren reklamları olmaktadır.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Ofis Kapı isimlikleri ya da ofis kapı tabelaları ; Genellikle firmaların cephe tabelalarından sonra müşterileri ile etkileşime giren reklamları olmaktadır. Bina ve kat girişlerinde müşterilerin, firma girişini arama karmaşasına son veren bir görevi vardır. Bunun yanı sıra Yönetim, Müdür, Toplantı Odası, Muhasebe , Mutfak, WC gibi firma içi yönlendirmeleri de ürünlerimiz arasında mevcuttur. Bilgi amaçlı ve promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır. İnşaat tabelaları, büro tabelaları, ofis tabelaları, apartman tabelaları, şantiye tabelaları için kullanılabilir.
Kaliteli ve memnuniyet verici işçilikle üretim yapan tabelacı firmamızın özellikle son yıllarda en çok ilgi gören ürünleri arasında kapı tabelası çeşitleri de yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızda, yılın her döneminde her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle kapı tabelası imalatı yapılmaktadır.

Birinci sınıf kalitedeki materyalden, özel ve son teknolojik makineler kullanılarak imal edilen kapı tabela çeşitleri arasında siz de kendi işletmenizin faaliyetlerini sürdürdüğü sektörle uyumlu olan tasarımları bulabilirsiniz. Her sektörde ve her türlü talebe uygun olacak şekilde yeniden dizayn edilebilen kapı tabelaları ile siz de rakiplerinizi geride bırakmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Pleksi Kapı Tabelaları

Ofis kapı tabelalarında en çok kullanılan malzeme pleksiglass akrilik levhadır. Nedeni ise cam gibi parlak ve şık ancak cam gibi kırılgan ve tehlikeli olmamasıdır. Pleksi levhaların bir çok rengi mevcut kolay işlenmesi ve ışık geçirgenliği sayesinde ışıklı olarak ta kullanılabilmesidir. İstanbul reklam tabela olarak; müşterilerimizin ofis kapı tabelalarında tercihi genellikle pleksi tabelalar olmaktadır. Dış mekan ürünler arasına girer ve dış etkenlere; güneş, yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlerden uzun yıllar etkilenmezler.


Alüminyum Kapı Tabelaları

Alüminyum kapı tabelası genellikle resmi kurumlarda çok tercih edilmektedir . Ekonomik ve uzun yıllarca kullanılabilen, yazıları istenildiğinde değiştirilebilen reklam türüdür. Genel müdür, wc, muhasebe, satınalma, pazarlama, yönetim, gibi yazılar firmaların en çok tercihleri arasında yer almaktadır. Güneş, yağmur ya da dış etkenlere karşı çok dayanıklıdır ki bu etkilere maruz kalsa bile bozulmaya uğramazlar.

Kapı Tabelası Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Kapı Tabelası Modelleri

Pleksi, Alüminyum, Paslanmaz Tabela Modelleri.

Pleksi Kapı Tabelası

Pleksi Kapı Tabelası

Alüminyum Kapı Tabelası

Alüminyum Kapı Tabela

Pleksi Kapı İsimliği

Pleksi Kapı İsimliği

Alüminyum Kapı İsimliği

Alüminyum Kapı İsimliği

Kapı Tabelası - Ofis Tabelası Fiyatları

Kapı Tabelası Fiyatları: Pleksi, Alüminyum, Paslanmaz Kapı İsimliği Tabelası Fiyatları.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Kapı Tabelası fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da fiyat aralığı 150 TL ile 1.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı kapı tabelası fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Bursa Vinil Tabela Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Pleksi Kapı Tabelası
 • 50x30cm 450 ₺
 • Alüminyum Kapı Tabelası
 • 50x30cm 350 ₺
 • Alüminyum Kapı İsimliği
 • 20-25cm Genişliğinde 150 ₺
 • Pleksi Kapı İsimliği
 • 20-25cm Genişliğinde 150 ₺
 • Paslanmaz Kapı İsimliği
 • 20-25cm Genişliğinde 150 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2022
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği

  Hastanelerde, okullarda, kurumsal şirketlerde kullanılan kapı tabelaları ziyaretçilerin aradıkları yeri ve kişiyi bulmaları için özel olarak tasarlanmaktadır. İş yerlerinde istenilen bölüm ya da odayı kolaylıkla bulmayı sağlayan kapı tabelası ürünlerimiz şirket logosu, kapı numarası ya da istenilen başka tasarım özellikleriyle üretilebilmektedir.

  Kapı tabelası ve kapı isimliği farklı model, renk, desen ve özelliklerde tasarlanmaktadır. Kullanım kolaylığı ve kalite açısından yüksek performans sunan kapı isimliği ve kapı tabelası tasarımlarımız, kullanılacak mimarinin özelliklerine göre üretilebiliyor. Tanıtıcı, açıklayıcı, yön gösteren kapı tabelalarını ihtiyaç duyulan iş sahası özelliklerine göre farklı modellerde sunuyoruz.

  Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği Özellikleri
  Kapı tabelası ve kapı isimliği iş yerlerinde kullanılması zorunlu yönlendirme ve tanıtma araçlarıdır. Kapı tabelası ve kapı isimliği tasarımlarımız kullanım açısından kolay ve kalite açısından da uzun süre dayanıklıdır. Kapı isimliği aranan departman ve aranan görevli kişiyi rahatlıkla bulmayı sağlayacak şekilde tasarlanır. Duvara ya da cama kolaylıkla monte edilebilen kapı isimliği çeşitlerimiz istenildiğinde değiştirilebilme olanağı sunar. Şık ve pratik Ofis Kapı Tabelası tasarımlarımız istek ve ihtiyaç doğrultusunda arzu edilen niteliklerde üretilebilir. Yapışkanlı, çift taraflı bantlar sayesinde cama ya da duvara yapıştırılabilen kapı levhaları gerektiğinde sökülüp istenildiği gibi değiştirilebilir. Kapı isimliğinde istenilen değişiklikleri yapmak oldukça kolaydır. Kapı tabelası ve kapı isimliği ürünlerimiz kullanılan alan ve ihtiyaç duyulan hizmet standartlarına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.