Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabela

Genellikle firmaların cephe tabelalarından sonra müşterileri ile etkileşime giren reklamları olmaktadır.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Paslanmaz krom kutu harf tabela; firmaların ışıklı ve ışıksız tabela tercihinde öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü ve yıllarca kullanılan bir malzeme olduğundan zamana bağlı olarak en ekonomik tabela çeşididir. Resmi kurumlar, kamu binaları, kuyumcular, inşaat firmaları, emlak firmaları, cafe ve restoranlar, marketler, gibi kurumlar uzun ömürlü tabela için tercihlerini krom yani paslanmaz kutu harf tabeladan yana yapmaktadır. Bursa reklam tabela olarak müşterilerimiz bütün reklam ihtiyaçlarına en ekonomik çözümler sunuyoruz.

Çağımızın en görsel, en modern ve en dikkat çekici tabela modellerinden biridir. Kullanım açısından uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Işıklı ve ışıksız kutu harfler mağazanızın cephesine monte edilen ve markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen grafiklerdir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; alüminyum, paslanmaz (krom) ve pleksi (akrilik) malzemeden imal edilir ve led ile aydınlatılır. Bu malzemeler her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu malzemelerin yanı sıra ahşap, sac, kompozit ve kompakt laminant gibi malzemeler de kullanılabilir.

Estetik ve dekoratif tabelalarımız sayesinde firmalar, hem imajını hem de çekiciliğini gözler önüne sererler. Krom harf tabelalarımız, ziynet eşyası satan kuyumcular ve büyük reklam şirketleri tarafından yaygın sipariş verilen ürünler arasında birinci sırada yer alır. Bu ürünlerde şirketlerinizin tanıtımı için, gerekli estetiği yakalamak bizim işimiz.


Paslanmaz Krom Kutu Harfler Nedir?

Genel anlamda krom kutu harf tabela tabelalar uzun süreli kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla firmalar istemiş oldukları her alan için diledikleri tabelaları seçerek bunların üretimlerini gerçekleştirebilirler. Krom kutu harflerin güzel bir görünüme ulaşması adına ön yüzeyleri içi ayrı, arka yüzeyleri için ayrı kesim işlemleri uygulanır. Bunun sonrasında da kesimlerin yapıldığı yerler itina ile birleştirilerek harfler ortaya çıkartılır. Bilindiği üzere kromdan hazırlanan bu harfler oldukça parlaktır. Fakat ekstra bir parlaklığın ortaya çıkartılması adına polisaj işlemi yapılır. Polisaj işleminin yapılmasından sonra eğer ki harflerin ışıklandırılması isteniyorsa, su geçirmez modül ledler harflerin içerisine monte edilir. Böylece harfler hem uzun süre hem de dikkatleri tam anlamıyla üzerine çekecek şekilde kullanıma hazır hale gelmiş olur.


Paslanmaz Krom Fileli Kutu Harf

Paslanmaz fileli kutu harf, diğer harf sistemlerine göre daha görkemli ve göze çarpan bir kutu harf sistemidir. Kapalı paslanmaz kutu harf sisteminden kendisini ayıran özeliklerinden bir tanesi, fileli harf olmasıdır. Lazerde harfler fileli kesilerek yani içleri boşaltılarak kenar kısmında hafif bir çerçeve bırakılır. Oyulan kısımlara arkasından istenilen renkte pleksi monte edilerek uygulaması yapılır. Kapalı paslanmaz kutu harflerde ışığı arka yüzeyden alırken, Fileli paslanmaz harflerde ışığı ön yüzeyden alabilirsiniz. Bu ayrıcalık harflerin akşam vakitlerinde daha çok göze çarpmasını sağlar. Harflerin paslanmaz kısımlarında farklı renkler kullanılabilmektedir. Gold (Altın paslanmaz) süper parlak gümüş paslanmaz, siyah ve bronz çeşitleri gibi. Fileli paslanmaz harfler bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Paslanmaz kutu harflerin ışıklandırma aşamasında led sistemi kullanılır. Modül led veya duruma göre şerit led sistemleriyle aydınlatma gerçekleştirilir.

Paslanmaz Krom Kutu Harf Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Paslanmaz Kutu Harf Modelleri

Gold (altın), Krom (gümüş) Paslanmaz Harf Modelleri.

Pleksi Kapı Tabelası

Paslanmaz Altın Kutu Harf

Pleksi Kapı Tabelası

Paslanmaz Gümüş Kutu Harf

Pleksi Kapı İsimliği

Fileli Paslanmaz Altın Kutu Harf

Alüminyum Kapı İsimliği

Fileli Paslanmaz Gümüş Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları: Gold (altın), Krom (gümüş)

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Paslanmaz Kutu Harf fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da fiyat aralığı 3.000 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı paslanmaz kutu harf tabelası fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Bursa Paslanmaz Kutu Harf Tabela Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Pleksi Kutu Harf Tabela
 • 2000 ₺
 • Paslanmaz Kutu Harf Tabela (Gümüş veya Altın)
 • 3000 ₺
 • Fileli Paslanmaz Kutu Harf Tabela (Gümüş veya Altın)
 • 3500 ₺
 • Pleksi Kapı İsimliği
 • 150 ₺
 • Paslanmaz Kapı İsimliği
 • 150 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2022
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.
  * Kutu Harf Tabelaların fiyatlandırılması için logonuzun teknik çizimini bize ulaştırmanız gerekmektedir.

  Paslanmaz Kutu Harf Özellikleri ve Montajı

  304 kalite paslanmaz çelik, çok iyi bir iletken oldugundan manyetik değildir. 304 Kalite Paslanmazlar ortalama % 15 - 20 Paslanmaz ve % 2 - 10 arasında nikel barındırır bu nedenle mıknatıs tutmaz. İçinde paslanmaya yol açacak demir elementi bulundurmadığından paslanmaz. Tamamen dış mekan uyumludur ve her türlü hava koşullarına dayanıklıdır.

  Paslanmaz Kutu Harflerin montajı ışıklı - ışıksız olarak ve ışık türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Işıksız Paslanmaz kutu harflerin arkasında soğuk silikon uygulanabilmesi için şeritler bulunur. Bu şeritlere direk soğuk silikon uygulayıp zemine montajını kolaylıkla yapabilirsiniz. Harf arası boşlukları ayarlayabilmeniz için tabelanınız bire bir ölçüsünde çizilmiş kağıt şablon gönderiyoruz. Ayrıca istediğiniz zaman teknik ekibimizden de destek alabilirsiniz.