Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Işıklı Tabela

Bursa ışıklı tabela, firmaların profilini baştan oluşturan, estetik ve uzun ömürlü malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilen bir üründür.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam ve tabela tasarımlarını gerçekleştiren firmamız, kurulduğu günden bu yana ışıklı tabela modelleriyle de sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamızda, sektörün içinden yetişen deneyimli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Siz de işletmenizin dışarıdan kurumsal ve müşteri odaklı görünmesini istiyorsanız, firmamızın hizmetlerinden yararlanarak işinizle en yakından ilgili tabela modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Günümüzdeki en etkin reklam ve pazarlama araçlarından biri olan açık hava reklamcılığı içerisinde en fazla kullanılan tabela reklam aracıdır. Çok çeşitli materyalden imal edilebilen ışıklı tabelalar insanların dikkatini çekmek için çeşitli şekillerde ışıklandırılmaktadır. Gündüz olduğu kadar gece de görülen ışıklı led tabela, her sektör için başarılı bir tanıtım aracı olabilmektedir. Işıklı tabelalar göz alıcı olup, müşterilerin dikkatini çekmesi açısından çok çeşitli modellerde tasarlanmaktadır. Yaratıcılık ve dikkat çekicilik önemlidir. Işıklı tabelalar tek başına tasarımı yapıldığı gibi yani ışıklı pleksi tabela gibi, mevcut tabelanıza da adapte edilebilinir. Yani mevcut totem tabelanız kolaylıkla ışıklı totem tabela haline getirilebilir ve daha etkin bir reklama kavuşabilirsiniz.

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır. Işıklı Tabela ,çeşitli aydınlatma sistemleri kullanılarak,yapılan tabela çeşididir.Özellikle yazı yada logolarınızı her türlü ortamda rahatlıkla görülüp okumak mümkün olmaktadır.Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hemde arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi,folyo yada vinil gibi baskılar kullanılmaktadır.Çeşitli olarak totem,çatı,cephe ve açık hava ve yol tabelası türlerinin daha fazla yarar sağlamak için ışık sistemi kullanılmaktadır. Günümüzde bu eko sistemde çok fazla ürün ve marka bulunmaktadır.Hem aydınlatma açısından kullanılan(led,Florasan vb.)hemde görseliği oluşturan elamanlar(pleksi,Polkarbon,vinil vb.)bu yüzlerce ürün çeşidi arasından en çok kullanılan ve kendi içerisinde binlerce renk ve malzeme kalite farkına sahiptir.

Son yıllarda işletmelerin en çok tercih ettiği tabela modelleri arasında alan ışıklı tabelalar, hem kullanışlı hem de oldukça dikkat çekicidir. Firmamız ışıklı tabela üretiminde birinci kalitede materyaller kullandığı için müşterilerimiz satın aldıkları tabelaları çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmektedir. Harfli ışıklı tabela arayışında olan herkes firmamızdan profesyonel destek alabilir

Işıklı Tabela Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Işıklı Tabela Modelleri

Farkınızı ortaya koyacak, dekoratif ve uygun fiyatlı kutu harf tabela modeli projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela Fiyatları: Işıklı Kutu Harf Fiyatları, Iışıklı Vinil Tabela Fiyatları, Işıklı Fener Tabela.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Işıklı Tabela Fiyatları için fiyatlandırma yapılırken montaj alanı ve kullanılacak olan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 2.000 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.Bursa Işıklı Tabela Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Strafor Harfler
 • 750 ₺
 • Pleksi Kutu Harf Tabela
 • 2000 ₺
 • Paslanmaz Kutu Harf Tabela (Gümüş veya Altın)
 • 3000 ₺
 • Fileli Paslanmaz Kutu Harf Tabela
 • 3500 ₺
 • Aynalı Dekota Harf Kesim 4mm
 • 1000 ₺
 • Aynalı Dekota Harf Kesim 9mm
 • 1300 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Bursa Işıklı Tabela İmalatı

  Vinil ve tamamen alüminyumdan yapılmış bir gövde ile ışıklı tabelalar yapıyoruz . Genel yapıyı oluşturan özel bir alüminyum profil kullanıyoruz. Tüm destek kolonları ve destekler de alüminyumdan yapılmıştır. Plakaların arkası için hafif olmasının yanı sıra mükemmel reflektör özelliklerine de sahip olan Stuko alüminyum levha kullanıyoruz. Bu şekilde yapılan işaret pratikte sonsuzdur . Alüminyum paslanma yapmaz ve 10-15 yıl sonra bile harika görünür. Aydınlatmalı vinil tabelalar için kullandığımız alüminyum profil sistemi, görsellerin (yüzlerin) kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilmesine ve ayrıca halihazırda yapılmış olan tabelanın başka bir boyutta işlenmesine olanak tanır.

  Işıklı tabelalar birçok mekânda kullanmaya uygundur. Küçük esnaflar, büyük marketler, ev girişleri, bilgi amaçlı uyarılar, bina çatıları, okullar kısacası hayatın çoğu alanında kullanılabilir. Işıklı tabela, standart bir ışık sistemi kullanır. Bunun yanında; beyaz, siyah, kırmızı gibi ilgi çekici renklerle desteklenir. Bazı ışıklı tabelalar ise dıştan ışıklandırma ile aydınlatır. Tabelalarda dıştan ışıklandırmayla beraber; neon, led ve floresan aydınlatma sistemleri de kullanılabilir. I

  Bursa Işıklı Tabela Firmaları

  Firmanızın daha kurumsal ve güzel bir görünüme kavuşması için ışıklı tabelalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tabelacılık ve reklam sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, her bütçeye uygun seçeneklerle ışıklı tabela tasarımları üretmeye devam etmektedir. Güvenilir ve pratik çözümlerle işletmenizin kalitesini ortaya koyacak kurumsal ışıklı tabelalara firmamızdan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız en kaliteli ışıklı tabela modellerine firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden göz atarak, güncel fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Işıklı tabela çeşitleri arasında yer almakta olan ışıklı kutu harf tabela sistemleri, göz alıcı görünümü ile dikkat çekmektedir. Bireylerin en çok tercih etmekte olduğu tabela çeşitlerinden olan ışıklı kutu harfler, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Işıklı kutu harfler, bireylerin reklam ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermekte ve de sahiplerine son derece iyi sayıda müşteri çekmektedir. Işıklı kutu harf tabela sahibi olarak sizler de müşteri sayınızı arttırabilmekte, istediğiniz gelirleri elde edebilmektesiniz.