Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Cam Kumlama (Buzlu) Folyo

Buzlu (kumlama) folyo olarak bilinen ve kurumsal alanlarda sıkça tercih edilen bir üründür.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Reklamcılık sektörüne yerini almış olan cam kumlama folyosu şeffaf ve cam yüzeylerde kullanılmaktadır. Bu teknikle mükemmel bir dekoratif görünüm kazandırılmaktadır.
Kumlama folyonun bir diğer karşılığı cam dekor folyosudur. Bir yandan estetik bir görünüm kazandırırken bir yandan da cam saydamlığını % 10’a kadar indirebiliyor. Esnek bir yapıya sahip olan malzeme kendinden yapışkanlıdır. Online satışta yerini alan ürün PVC özellikleri, ebat, dayanıklılık, dekoratif özellik ve yapışkan özellikleriyle farklı çeşitlilik sunmaktadır. Reklam ve tanıtımda çok geniş bir Pazar kuran ürün ve hizmet çeşitliliği ile de müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Teknolojinin sürekli gelişimi reklamcılık alanını da çok geliştirmiştir. Mekanik ve teknolojinin birleşmesiyle ürünün kullanım alanı da gelişmiştir. Reklamcılık faaliyetlerinde önemli bir yer tutan kumlama folyolar daha önceleri pankart ve afişlerle vinil üzerinde yazılan yazılarla var olurken şu anda ise her metrekare alan ve yüzeyde kullanımı mümkün kılmıştır.

Kurumsal alanlarda cam bölmeler arasındaki görüntüyü kesmek amacıyla, camlara uygulanmaktadır. Resmi adı kumlama olmasına rağmen görünüşü nedeniyle buzlu folyo olarak bilinmektedir. Uygulanan yerde buğulu bir görüntü yaratır ve uygulanan yer dışarıdan kesinlikle gözükmez. Buzlu folyo üzerine renkli baskı uygulanabilmektedir. Bu şekilde kuruluşlar içerisinde güzel bir görüntü oluşmaktadır. Özel kesim yapılması sayesinde daha modern bir görüntü elde edilebilir.


Cam Kumlama Folyo Uygulama

Son dönemlere bakıldığı zaman cam kumlama folyo uygulaması tarzındaki uygulamalar pek çok farklı işletme tarafından incelenmekte. Bunun en büyük nedenlerinin başında ise klasik folyo kaplama çalışmalarının yetersiz kalması. Böylesi kötü sonuçlar ile karşılaşmamak için işletmeler çalışacakları cam kumlama uygulama firmalarını iyice araştırıp seçiyorlar. Şeffaf ve cam yüzeylerde yapılmak istenen reklamcılık faaliyetlerini yerine getirilmesi ve ortaya dekoratif bir görüntünün çıkması istendiği zaman bu tarzdaki uygulamalar isteklerin tam anlamıyla yerine getirilmesini hedeflemiş olacaktır.

Kumlama Folyo Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Cam Kumlama Folyosu Uygulama Fiyatları

Cam Kumlama Folyosu Uygulama folyosu kesim, baskı ve uygulama fiyatları.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Cam kumlama folyosu uygulama fiyatları için fiyatlandırma, materyal ve uygulama seçimine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da m2 fiyat aralığı 150 TL ile 200 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı cam kumlama folyo uygulama fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Cam Kumlama Folyosu Uygulama Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Düz Uygulama (İthal Ürün)
 • 150 ₺
 • Kesimli Uygulama (İthal Ürün)
 • 175 ₺
 • Dijital Baskılı Uygulama (İthal Ürün)
 • 185 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Fiyatları belirleyen nedenlerden biride ürünün kalitesidir. Kaliteli folyo güneş ışınlarından etkilenmez ve yıpranmaz. Yapıştırırken kalkma yapmaz. Kalitesi yüksek ürünün uygulaması da kolay olur. Bu kalite fiyatı biraz yüksek olmasına sebep olabilir. Cam kumlama folyosu seçeceğiniz cm göre fiyatı netleşir. Cm olarak fiyatlandırılır. Cam kumlama folyosu fiyatları uygulama yapılacak alanın metrajına göre değişir. Farklı modellerde bulunan cam kumlama folyosu desenleri fiyat farklılıklarına neden olabilir.Düz folyo desenli folyoya göre uygundur. Desenli olması ürüne ek ücret katar. Buda fiyata yansıtılır. Desenli ve farklı şekiller verilerek uygulanan kaplama folyo büyük ofislerde sıklıkla kullanılır.


  Buzlu Folyo

  Buzlu cam filmi farklı ölçülerde satılmaktadır. Cam filmlerinin ham maddesi su bazlıdır ve bu nedenle yapısında kanserojen maddeleri barındırmamaktadır. Hava koşullarından ve nemden etkilenmemektedir. Renkli cam buzlama folyo uygulama çalışmaları, üzerine yapıştırılmış olduğu yüzeyde iyi görünüm olduğu için mekana ciddi anlamda derinlik sağlamayı da başarmaktadır.

  Cam Kumlama

  Kumlu Folyo Uygulaması; Pasaj içlerine, ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde cam üzerine yapılan uygulamalardır. Kumlu folyo üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir.
  Bu tarz folyo uygulamalarının üzerinde dijital baskı işlemlerinin de yapılabilmesinin yanı sıra seperasyon olarak da sıklıkla tercih edilebilmektedir.


  BUZLU CAM KAPLAMA

  Buzlu cam filmi, sayısız avantaja sahiptir. Bu camlar kısa sürede uygulanabilmektedir. Ayrıca mekanlardaki dekorasyona önemli bir katkı sağlamakta, iç kısımların gizliliğini korumaktadır.


  Alternatif olarak folyo baskısı fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz.