Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Araç Giydirme - Araç Kaplama

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe Araç Giydirme, Araç Reklam Uygulaması (Kaplaması) ismi verilir.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır. Bursa Tabelacı olarak Araç Giydirme (Araç üstü reklam), Araç Kaplama konusunda yeterli tecrübeye sahibiz, yılların vermiş olduğu bu birikimi müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı, internet sitelerimizde siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Bursa Tabelacı ile özel araç kaplamaları (giydirmeleri) ve etiketleriyle iş görünürlüğünüzü ve profesyonelliğinizi artırın. Reklam pazar erişimlerini artırmak isteyen işletmeler için araç giydirmeleri, reklam uygulamaları, ticari araç kaplamaları ve daha fazlasını oluşturuyoruz. İşinizi ilerletmek için mükemmel folyo kaplamayı uygulayacağız.
Bursa Tabelacı ile özel araç reklam uygulamaları hızlı, verimli ve en önemlisi, işinizin avantajı elde etmek için ihtiyaç duyduğu son derece parlak görünüm için doğru şekilde kurulmasını sağlamak için tasarımcılardan, imalatçılardan ve montajcılardan oluşan eksiksiz bir kadroya sahiptir. Ticari kamyonetiniz, tekneniz, römorkunuz, kamyonunuz için bir kaplamaya veya sadece bir araç grafiğine ihtiyacınız olsun, Bursa Araç Giydirme tam olarak ihtiyacınız olanı almanıza yardımcı olmak için burada.

Araç Giydirme Nedir?

Arabaların dış gövdesine yapılan tasarım çalışmalarına Araç giydirme denir. Araç giydirme işlemi, tasarımın dijital baskı olarak işlenmesinden sonra tasarımın, aracın üzerine kaplanmasıyla yapılır. Araç reklam giydirme, tanıtım aracı olarak önemli bir yer oluşturmaktadır. Araçlar sürekli gezer halde olduğu için çok daha fazla kitleye reklamın ulaşmasını sağlar. Araç kaplama, bu iş için özel olarak üretilmiş cast folyo ürünlerle yapılmaktadır. Bu ürünün özelliği; Araç giydirme de aracın kanal, kıvrım, dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolay almasıdır.

Araç giydirme işleminin kalitesini; kullanılan malzeme, teknik ve işçilik belirler. Kaplama işleminin uygulanacağı yüzey için ideal giydirme malzemesi seçilmelidir. Araç giydirme malzemeleri üçe ayrılır: Düz yüzey folyo, yarı cast ve cast folyo. Araç reklam kaplama da kullanılan cast folyo ürün aracın orjinal boyasına ve zeminine söküm esnasında zarar vermez.

Araç giydirme de kullanılan cast folyo daha çok aracın boyasını, zeminini; güneş uv ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden korumaktadır. Araba kaplamalarında cast folyo söküldüğünde altta zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmaz. Reklamlarınızı araçlarınızda yayınlatırken trafik reklam yönetmeliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında şoför ve yan yolcu camı hariç komple reklam olması yönetmeliğe uygundur. Araçların ön kaput ve arka bagaj kısımlarında reklam ve görsellerin yapılması trafik reklam yönetmeliğince yasaktır.

Araç Giydirme Örnekleri

Araç Giydirme örneklerini inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Araç Giydirme Modelleri

Farkınızı ortaya koyacak, dikkat çekici ve uygun fiyatlı araç giydirme modeli projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Komple Araç Giydirme Modeli

Komple Araç Giydirme

Bölgesel Araç Giydirme Modeli

Bölgesel Araç Giydirme

Araç Reklam Yazıları Modeli

Araç Reklam Yazıları

Araç Reklam Magneti Modeli

Araç Reklam Magneti

Araç Giydirme / Kaplama Fiyatları

Araç giydirme fiyatları, kaplanacak aracın kaplama yüzeyine, boyutlarına göre değişir.
Araç giydirme - kaplama fiyatları ürüne ve uygulama modeline göre değişiklik gösterse de ortalama 1.000 TL ile 15.000 TL fiyat aralığındadır.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Araç Reklam Giydirme için fiyatlandırma yapılırken uygulama modeline ve kullanılacak olan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.Bursa Araç Giydirme - Kaplama Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Binek Araç (Cast Folyo)
 • Komple 8.000 ₺
 • Binek Araç (Yarı Cast Folyo)
 • Komple 6.500 ₺
 • Binek Araç (Ekonomik Folyo)
 • Komple 4.500 ₺
 • Hafif Ticari Araç (Cast Folyo)
 • Komple 11.000 ₺
 • Hafif Ticari Araç (Yarı Cast Folyo)
 • Komple 9.500 ₺
 • Hafif Ticari Araç (Ekonomik Folyo)
 • Komple 7.500 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Deforme ve solma durumları kullanılan ürüne göre değişiklik göstermektedir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti ve görsel tasarım ücreti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Komple Araç Giydirme

  komple araç giydirme Tam araç kaplamaları, tüm aracınızı güçlü bir reklam aracına dönüştürecektir. Tam kaplamalarımız kamyonunuz, kamyonetiniz, arabanız, otobüsünüz veya treyleriniz için kusursuz bir görünüm yaratır. Bu etkileyici, tam renkli vinil grafikler, görünümünüzü, markanızı ve mesajınızı özelleştirmenize olanak tanır. Görünürlüğünüzü ve marka bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarmanız gerektiğinde, tam bir araç kaplaması sizin çözümünüzdür. Ağır hizmet tipi, üstün kaliteli vinilimiz ayrıca koruma sağlar ve jet ski ve tekne gibi yoğun olarak kullanılan araçlar veya deniz taşıtları için idealdir.


  Bölgesel Araç Giydirme

  bölgesel araç giydirme Aracınızın belirli bir alanını kapsamak istediğinizde veya maliyet olmadan tam kaplama hissi istiyorsanız, kısmi araç kaplamaları ideal bir seçimdir.  Kapınız, tamponunuz, kaputunuz, bagaj kapağınız, yan paneliniz veya herhangi bir kombinasyonu dahil olmak üzere arabanızın herhangi bir parçasını seçebilirsiniz! Uzman montajcılarımız, istediğiniz çekici, kusursuz yüzey için bakımınızın derzleri ve doğal çizgileriyle çalışarak aracınızın herhangi bir yüzeyine kısmi araç kaplamasını uygulayacaktır. Kısmi sargılar bütçe dostudur ve hedef kitlenize ulaşmak için göz alıcı bir çözüm sunar.  Araç Reklam Yazıları

  araç reklam yazıları İş tanımlama ve promosyon ihtiyaçları için bireysel vinil grafikler de mevcuttur. Tam bir vinil levha yerine, grafikleriniz tek tek kesilir, böylece istediğiniz yere yerleştirilebilirler. Bu ayrı ayrı kesilmiş grafikler tamamen düz bir görünüm sağlamasa da, kısmi ve tam araç kaplamalarında bulacağınız etkinin aynısını sağlarlar. Ayrıca, grafiklerinizi güncellemek, taşımak veya yerini değiştirmek istediğinizde daha fazla esneklik sağlarlar. Reklamcılıkta minimalist bir yaklaşım istediğinizde, vinil grafiklerimiz size en iyi çözümü sunar.  Araç Reklam Magneti

  araç reklam magneti Bazen işinizi gittiğiniz her yere götürmek istemezsiniz. Araç mıknatısları, işletmenizin fark edilmesini sağlayan mümkün olan en iyi çözümü sunar, ancak işletme ihtiyaçlarınız değiştikçe çıkarılabilir veya değiştirilebilir. Sık sık araç değiştiriyorsanız veya reklamları kısıtlayan bir toplulukta yaşıyorsanız, işinizin fark edilmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz esneklik ve reklam gücü için bir araç mıknatısı almayı düşünün. Özel araç mıknatısları, çok çeşitli stiller, şekiller ve boyutlar sunarken en az emek yoğun seçeneği sunar.

  Araç Giydirme Ömrü Ne Kadardır?

  Araç giydirmelerde kullanılan renk, materyaller ve kullanım şekline göre ömrü değişiklik göstermektedir.

 • Renk solma süresi
 • Araç devamlı güneş altında bırakılır ise aracın renklerinin solma süreleri daha hızlı gerçekleşmektedir. Mevcut hizmetimizde araç giydirmeler gongzheng starfire baskı teknolojisi ile üretilmektedir. Araç giydirmelerde laminasyon (şeffaf koruma) kaplanmadığı takdirde 1 yıl garanti vermekteyiz. Eğer baskı üzerine laminasyon koruma kaplanır ise 2 yıl garanti vermekteyiz.
 • Giydirme ömrü
 • Giydirme ömrü 1 sene kaplı olarak kaldığı sürece araç metali folyo ile bütünleşmeye başlayarak kaplanan folyo artık çok zor sökülür hale gelmektedir. 3 sene civarında aracın üzerine kalabilmektedir. Giydirme araç üzerinde atma, deforme, kalkma gibi durumlarda 1 yıl garanti vermekteyiz.

  Araç Giydirme Yasal İşlemler - Ruhsata İşletme

  Giydirme işlemi sonrasında tespit muayenesi randevusu alarak faturası ile muayene istasyonuna gidilip muayene yetkilisine araç üzerine reklam uygulaması yapıldığını bildirmeniz gerekmektedir. Panelvan olmayan camlı araçlarda cam bölümlerini sürücünün görebilmesi amaçla delikli folyo “one way vision” denilen ürünle kaplamaktayız. Ürünün özelliği içeriden dışarıyı görebiliyor, dışarıdan bakıldığında ise görselin görülebiliyor olmasıdır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

  Araç Üzerine Yapılan Reklamın Etkisi

  Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. buçeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları, hem zaman açısından hemde fiyat açısından malesefki Firmaları zorlamaktadır. Fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının ARAÇ KAPLAMA olduğunu düşünüyoruz. Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır.

  Araç kaplama reklamlar, insanların ilgisini çekerek potansiyel müşteri sayısını artırır. Firmamız ile bağlantı kurduğunuz takdirde kendinize en uygun araç kaplama işlemlerini yaptırabilir ve kaliteli reklamcılık hizmetleri alabilirsiniz.