Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Yapışkanlı Folyo Baskı

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat yüzeyli baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Yapışkanlı folyo baskı ürünümüz opak beyaz olduğu için istediğiniz ölçüler de basılmaktadır. Küçük ebat veya büyük ebat sticker baskılarınızı ister iç mekan ister dış mekan da cama veya sert pürüzsüz yüzeylere reklam amaçlı veya farklı amaçlar içinde kullanıma uygundur. Tavsiye edilen kullanım süresi 2-3 yıldır. Dış mekan ürün olduğu için olumsuz hava şartlarına uzun süre dayanabilmektedir.

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır. Son olarak reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde folio print tekniği uygulanabilir hale gelmiştir.

Folyo baskı, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Gelişen teknoloji sayesinde firmalar tanıtım ile reklamlarını folyo baskı ile yaparak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Dijital folyo baskı işletmelerin birbiri ile rekabetlerini arttırarak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır.


Dijital Baskı Folyo Uygulamaları

Yapışkanlı folyo materyallerinde düzgün bir yapıştırma için temiz ve düz bir alan gerekmektedir. Tırtıklı, pürüzlü veya ham ağaç üzerine uygulamalarda verimli sonuçlar alınamamaktadır. Uygulamalarda sulu uygulamala ve kuru uygulama gibi teknikler bulunmaktadır. Genelde büyük cam yüzeylerde sulu yapıştırma teknikleri kullanılmaktadır. Islanan cam yüzey üzerinde yapışkanlı folyo su kuruyana kadar rahatça hareket edebilmektedir. Profesyonel yöntemlerde sulu uygulama kullanılmamaktadır.

Folyo Baskı Uygulama Alanları:
Dijital folyo baskıyı, aklınıza gelebilecek bir çok alanda kullanabilir, bu malzemeyi, ofisinizde, mağazanızda camlarınızda, şirket duvarlarınızda, hatta stantlarınızda kullanabilirsiniz. Kısacası yapıştırmaya müsait olan tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Folyo baskı türleri olarak; şeffaf folyo, baskı folyosu , kumlama folyo , transferli folyo gibi çeşitlere ayırabiliriz. Şeffaf yapışkanlı folyoyu camlarınızda ya da renkli duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Zemin rengini alır ve üstündeki baskıya ayrı bir hava katar. Baskı folyosu , duvarlarda, suntalarda , camlarda, yer yüzeylerde çeşitli koruma gereçleri kaplanarak fonksiyonel olarak kullanılabilir. Şeffaf folyo baskı fiyatları ile baskı folyosu fiyatları farklı değildir.

Folyo Baskı Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları

Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları: Solvent veya Uv baskı tekniği ile tasarım, uygulama ve baskı merkezi.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Folyo Baskı fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da fiyat aralığı 70 TL ile 130 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı folyo baskı fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Bursa Dijital Baskı Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Folyo Baskı (Unifol & Oracal)
 • 70 ₺
 • Vinil Baskı (440gr Dökme)
 • 75 ₺
 • Vinil Baskı (440gr Dökme - Arkası Siyah)
 • 80 ₺
 • One Way Vision (Delikli Folyo)
 • 95 ₺
 • Bas-Kes Etiket
 • 150 ₺
 • Uv Folyo Baskı
 • 130 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Folyo baskı makinası kullanılarak üretim yapmış olduğumuz Şeffaf folyo baskı ve folyo baskı çeşitleri en uygun Folyo baskı fiyatları ile en hızlı şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. Ölçüsüne ve baskısına göre farklılık gösteren Folyo baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yapışkanlı folyo baskı, opak folyo baskı ve şeffaf folyo baskı siparişleriniz istediğiniz baskı genişliği ve boyunda en uygun yapışkanlı folyo baskı fiyatları ile üretim yapılmaktadır. İç ve dış mekan kullanıma uygun yapışkanlı folyo siparişiniz ve folyo baskı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

  Folyo Baskı Çeşitleri Nelerdir?

  Normal baskı folyosu, cast folyo, şeffaf folyo olarak sıralaya biliriz. Bunlarda kendi içlerinde mat ve parlak olarak ayırabiliriz. Baskı folyosu tabela, cam vitrin, cephe ve yönlendirmelerde kullanılır. Cast folyo girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü olur. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır içeriden yapıştırılır. Folyo baskı kullanılan boyaya ve makinaya göre iç mekan veya dış mekan olarak üretilmektedir.

  İç Mekan Folyo

  İç mekân folyo uygulamalarında kullanıldığı alanlar sebebiyle insan ile teması oldukça kolay olan folyo da dikkat edilmesi gereken en büyük unsur sağlığa zarar vermiyor olmasıdır. Bu sebeple yapılan baskının su bazlı boya kullanılarak yapılması son derece önemlidir. Su bazlı boyaların insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı tıbbi olarak kanıtlanmıştır. İç mekan da dekoratif amaçlarla ya da tanıtım amacıyla tamamen hedef kitleye yönelik reklamların yapılmasına olanak sağlamaktadır.

  Dış Mekan Folyo

  Dış mekan folyo uygulamalarında aranan en büyük özellik dayanıklılıktır. Daimi olarak doğa şartlarıyla (yağmur, kar, rüzgar, güneş vb.) temas halinde kalacağı için dayanıklı olması gerekmektedir. Bu dayanıklılık solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanmıştır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da diğer bir önemli özelliğidir.


  Cast Folyo Baskı

  Özellikle araç giydirme işleminde kullanılan cast folyo baskı, dayanıklı malzemesi ile dijital baskı işlemlerinde en çok kullanılan baskı yöntemidir. Son derece ince bir yapıya sahip olmasına rağmen fazlası ile dayanıklı olan cast folyo baskı marka bilinirliğinizi arttırırken etkili bir reklam aracı olma özelliği taşımaktadır. Cast folyo baskı da diğer baskı çeşitleri gibi farklı çeşitlerde uygulanmaktadır. Bunlar, hava kanallı cast folyo baskı, yarı cast folyo baskı ve düz yüzey cast folyo baskıdır.


  Alternatif olarak vinil afiş baskısı fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz.