Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Avukat - Hukuk Bürosu Tabelası

Avukat Tabelası Modelleri her özel avukatlık yapan kişilerin bürolarının ve yerlerinin bilinmesi için kullanacağı gerekli olan tabelalar arasında yer alır.

avukat tabelası modeli

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Özel hukuk bürolarının çoğu zaman toplu iş merkezlerinde yer alması müvekkiller tarafından bu ofislerin bulunmasını zorlaştırmaktadır. Avukat tabela hizmetleri ile hukuk bürolarınızın en kısa sürede bulunmasını ve yerinizin belli olmasını sağlayabilirsiniz. Kapılara ve ortak panolar için yasalar çerçevesinde sınırları belirlenmiş tasarım ve üretim modelleri ile sizin için en uygun tabelaları tasarlamaya devam ediyoruz. Tercih edeceğiniz tabela modelleri arasından en uygun olanları seçerek hizmetlerinizi ve hukuk büronuzu tanımlayabilir ve ihtiyacı olan yeni müvekkillerin de ofisinizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Baro tarafından belirlenen sınırlar çerçevesinde hazırlanacak tabelalarda taleplerinize göre tasarım ve üretim konusunda isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avukat ofislerinin rahat bir şekilde bulunabilmesi açısından tabela olması önemli bir konudur. Çeşitli tanıtımların gerçekleştirilmesi için de tabela kullanımı gerekir. Hazırlanan tabelaların baroların standartlarına uygun bir yapıda olması oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle avukat tabela örnekleri seçiminde bu uygunluğa dikkat etmek gerekir. Bu tabelaların dış ve iç mekanlar için uygun olması gerekir. Bunun için de avukat tabelalarında özel tasarımlara önem verilmelidir. Avukat tabelalarında, tercih edilen tabela türüne uygun bir şekilde farklı tasarımların gerçekleştirilmesi mümkündür. Tabela örnekleri arasından tercihler yapılarak en uygun tabelalar tercih edilebilir. Bunun yanında baronun belirlemiş olduğu standartlara uygun bir şekilde özel tasarım tabela üretimleri de yapılabilir.

Avukat Bürosu Kapı Tabelası Nedir?

Avukat büroları genellikle çok katlı binalarda olur. Tabela olmaması durumunda ofislerin bulunması zor olabilir. Binanın giriş katında ve ofis kapısında farklı tabela tasarımları kullanılabilir. Bu şekilde müvekkillerin ofisi daha hızlı bir şekilde bulması sağlanacaktır. Ayrıca, avukat tabela örnekleri arasından seçeceğiniz tasarımlar şık ve estetik görünümleri ile dikkat çekecektir.

Klasik bir tasarım olan kesim bronz ve pirinç tabela modellerinden daha şık ve modern görünme sahip paslanmaz çelik tabela modelleri arasından hukuk büronuz ve zevklerinize göre en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Ofis girişleri, lobi başta olmak üzere iç ve dış tüm alanlarda usta eller tarafından tasarlanacak en iyi tabela modellerimizi sipariş edebilirsiniz.

Avukat Tabelası Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Avukat Tabela Modelleri

Farkınızı ortaya koyacak, dekoratif ve uygun fiyatlı avukat & hukuk bürosu tabela modeli projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avukat Tabela Fiyatları

Avukat Tabela Fiyatları ürüne, ışık seçeneğine ve montaj şekline göre değişiklik gösterse de ortalama bir tabela 2.000 TL ile 9.000 TL fiyat aralığındadır.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Avukat Tabela Fiyatları için fiyatlandırma yapılırken montaj alanı ve kullanılacak olan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 2.000 TL ile 9.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.Avukat Tabela fiyatı için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 2.000 TL ile 9.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir. Tabelaya mı ihtiyacınız var? Hemen bizi arayın ücretsiz olarak teknik kadromuz sizi ziyaret edip yerinizde ölçü keşif işlemlerinizi tamamlayarak, tabela fiyatları konusunda sizlere destek verelim.

Avukat tabela hizmetlerimiz kapsamında tercih edeceğiniz tabela türüne göre farklı tasarım alternatifleri de uygulanabilir. Avukatlık bürosu tabela örnekleri arasından seçimlerinizi yaparak da hazır tabela modellerinden yararlanabilir ve hizmetlerinizin herkes tarafından kolayca bulunmasını sağlayabilirsiniz.
Sizi ve hukuk büronuzu en iyi şekilde tanımlayacak tabela fiyatları arasından seçim yaparak en şık tasarımlar ve uzun süre dayanıklı üretim malzemeleri ile avukat tabela ve hukuk bürosu tabela seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Avukat Bürosu Kapı Tabelaları

Hukuk büroları ve avukat ofislerinin çoğu zaman çok katlı binalarda yer alması sizi ziyarete gelen müvekkillerinizin ofisinizi bulmasında zorlanmasına neden olmaktadır. Giriş katta ve ofis kapsında detaylı ve şık tasarım tabela modellerimizi tercih ederek kolayca ofisinizin bulunmasını sağlayın. Avukat tabela tasarımları ve üretim tekniklerimiz ile sunduğumuz tüm seçenekler sizin hayallerinizdeki şık tasarım tabelalara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Çoğunlukla avukat tabela örnekleri kompozit malzemelerden üretilir. Bunun dışında karbon, alüminyum, pleksiglas gibi malzemelerin kullanımı da mümkündür. Tabelaların üretildiği malzeme, kurulumu, tasarımı gibi durumların iyi bir şekilde yapılması ürünün dayanıklı olmasına yardımcı olur. Bunun yanında tabelaların bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması da ürünün sağlamlığı açısından son derece önemlidir. Avukat tabelaları için güvenilir firmalardan hizmet almak gerekir. Bu tabela örnekleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Avukat Tabelası Yönetmeliği

Madde 5 — Bu Yönetmelik kapsamında olanlar kullanacakları tabelada; avukatlık unvanı ile ad ve soyadı, varsa akademik unvanı, büronun bulunduğu kat ve büro/daire numarası telefon numarası, internet adresi ile e-posta adresi yer alabilir. Tabelada bu Yönetmelikte belirlenenlerin dışında unvan, deyim, şekil, amblem ile Türkçe dışında yabancı dillerde ifade ve sair şekiller, işaret, resim, fotoğraf ve benzerlerine yer verilemez. Aynı büroda birlikte çalışma halinde, avukatlardan birinin veya bir kaçının adı ve soyadı veya sadece soyadı yanında "avukatlık bürosu" ibaresinin ve avukatlık ortaklığı halinde de; ortaklık sözleşmesinde belirtilen ortaklığın adı ve unvanı yanında "avukatlık ortaklığı" ibaresinin de yer alması zorunludur. Tabela, fiziki imkansızlık dışında, büronun bulunduğu binanın giriş kapısının yanına, giriş holü veya koridoruna, büro giriş kapılarının yanına asılabilir. Bina cephelerine, büro balkonu ve pencerelerine birden fazla tabela asılamaz, benzeri yazılar yazılamaz. Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Tabelada en çok iki renk kullanılabilir. Tabela (70 cm x 100 cm) boyutunu geçemez. Ancak birden fazla avukata ya da avukatlık ortaklığına ait tabelalar ile yüksek katlarda kullanılacak tabelalarda bu boyut (100 cm X 150 cm) ye kadar arttırılabilir.