Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Vinil Afiş Baskı

Branda baskı,vinil baskı, hakkında ve fiyatlarını bilmeniz gereken tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Halk dilinde vinil baskı ve branda baskı olarak geçen bu ürün ile neler yapılabilir. Nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Hangi vinil branda nerede nasıl kullanılmalıdır. Açık hava reklam sektöründe en çok tüketilen ürünün başında gelen bu ürün ile bilinmesi gereken tüm bilgilere burada sizlerde ulaşabilirsiniz.


Vinil Nedir? Vinil Branda Baskı Nedir?

A) Vinil Nedir? Vinil, bir tür organik bileşiktir. (−CH=CH2) Viniller, etilenlerin (CH2=CH2) bir başka çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Bir vinil molekülü, bir hidrojen atomunun, diğer bir organik moleküle bağlanmasıyla elde edilir. Diğer vinil türevi olan viniliden, çift bağlı karbon atomlarıyla birleşerek meydana gelmektedir. Eğer, bir vinil molekülünde, tek bağlı hidrojen atomu dışında, HClmolekülleri de bileşiğe dahil olmuşsa, bu madde Viniliden klorit olarak adlandırılmaktadır. Vinil polimerleri plastik sanayinde kullanılmaktadır.

B) Vinil baskı Nedir? Vinil baskı , branda baskı olarak da adlandırılan solvent ve eco solvent boyalar ile (mürekkeplerle) dijital baskı makinalarının püskürtmeleri ile basılan baskı türüdür. Vinil PVC (Polivinil klorür) bir malzemedir. Dijital baskı sektöründen önce reklamcılar branda üzerine folyo harf kesimleri yapıştırarak, afiş – pankart olarak kullanıyorlardı.


Vinil Afiş Branda Baskı Çeşitleri

Avrupa ve uzak doğu lamine vinil, ışıklı vinil ve ışıksız vinil branda olarak çeşitlendirilir. Bu ürünlerde mat ve parlak olarakda ikiye ayrılır. Vinil branda baskılar ise iç mekan ve dış mekan baskı çeşitleri ilede kendi içinde sınıflandırılır.

Vinil brandalar sağlamlığı, esnekliği, görselliği, estetik olması ve ekonomik fiyatından dolayı açık hava reklam dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen ve tüketilen ürünün başında geliyor. Bu ürünler gramajlar ve dokumaları olarak değişiklik göstermektedir. 280gr, 360gr, 440gr, 510gr gibi gramajlar değişmektedir. Vinil branda baskı fiyatları gramaj, metrekare, baskıdan sonra ki işçiliğine görede fiyatlandırılmaktadır.

280gr Vinil branda uzakdoğu: 280gr vinil brandalar soğuk rüzgarlı hava dönemlerinde kullanımı çok sağlıklı değildir. İnce branda olarak bilinen bu branda dayanıklılık ömrü bu dönemlerde rüzgarın şiddetine göre değişkenlik gösterir. Bu brandalar tek kullanımlık afişler, maksimum 1 metrekarelik küçük afişlerde kullanmak daha doğru olur. Bu işte daha profosyonelseniz bu brandayı kullanmayı biliyorsanız. Kontrol sizde o zaman

440gr Vinil branda uzakdoğu: En az 500X500 dokuması olan bu branda da daha uzun süre dayanıklılık gösterir.. Olumsuz hava şartlarında diğer brandalara göre daha dayanıklıdır.

510gr Vinil branda avrupa: Türünün en kaliteli ve en lüks malzemesi olan bu malzemede kaliteniz daha ön planda olacak.

Vinil Branda Baskılar İle Üretilen Ürünler

Günümüzde her yerde dikkatimizi çeken reklamların her biri çoğunlukla vinil branda baskılar ile yapılmaktadır. Vinil branda baskılar ile biribirinden farklı bir çok ürün üretilebilmektedir. Açık hava reklam sektöründe vinil branda baskılar ile en çok tüketilen ürünler afiş, pankart, tabela vinil gerdirme, bina ve cephe giydirme, sevdiklerinize özel doğum günü ve özel günleriniz için afişler, totem tabelalarda, billboard baskı‘da sık kullanılmsada son dönemlerde daha revaçta. Bu ürünler daha da çeşitlendirilebilir. Şimdi bu ürünleri kimler nasıl hangi şekilde kullanır halk dilinde ise nasıl bilinir.

Vinil Afiş Branda Baskı Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Vinil Afiş Baskı Modelleri

Uygun fiyat ve özgün tasarımlarımızla kaliteli vinil branda baskı çözümleri için Çizgi Reklam Bursa Tabela firmasından teklif alın.

Dökme / Lamine Vinil Baskı

Vinil Baskı

Mesh Vinil Baskı

Mesh Vinil Baskı

Işıklı Vinil Baskı

Işıklı Vinil Baskı

Uv Vinil Baskı

Uv Vinil Baskı

Vinil Afiş Branda Baskı Fiyatları

Vinil Branda Baskı Fiyatları: Solvent veya Uv baskı tekniği ile dökme,lamine,ışıklı baskı merkezi.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Vinil, Afiş, Branda baskı fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasa da fiyat aralığı 500 TL ile 250 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.
Detaylı vinil, afiş, baskı fiyatı almak için hemen bizimle iletişime geçin.Bursa Vinil Afiş Branda Baskı Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Folyo Baskı (Unifol & Oracal)
 • 70 ₺
 • Vinil Baskı (440gr Dökme)
 • 75 ₺
 • Vinil Baskı (440gr Dökme - Arkası Siyah)
 • 80 ₺
 • One Way Vision (Delikli Folyo)
 • 95 ₺
 • Bas-Kes Etiket
 • 150 ₺
 • Uv Folyo Baskı
 • 130 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Vinil Branda Baskıların Dayanıklılık Süresi

  Vinil brandalar Türkiye hava şartlarında kullanım amacına göre dayanıklılık süresi değişebilir. Normal afiş olarak göz önünde bulundurursanız. En az 1,5 yıl ortama ayak uydurur. Tabi şiddetli fırtına, yağmur ve aşırı soğuk ortamlarıa maruz kalmazsa. Vinil branda baskılar da boyaların dayanıklılık süresi ise baskıdaki yoğunluğa göre değişebilir. Minimum 2 yıl ile 5 yıl arası değişmektedir. Bu baskı kaliteside ne kadar çok yoğun ve orjinal boya kullanıma ile alakalıdır. Ayrıca baskılar güneşli ortamlarda çok uzun süre kalırsa da bu süre biraz daha kısalabilir.
  Yaptıracağınız branda baskılarda dikiş, kolon, büyük ebatlarda kaynak (yapıştırma) ve montaj işlemleri gerekebilir. Bu sebeble baskılarınızı yaptırmadan önce profosyonel destek almanızı öneririz.

  Vinil Branda Baskıların Dayanıklılık Süresi

  Vinil baskı fiyatlarını hesaplamak için öncelikle ölçünüzü bilmeniz gerekmektedir. Sağddan sola veya uzunluk ve genişlik olarak ölçü birimide cm kullanmalısınız. Ölçünüze örnek vermek gerekirse Genişlik 147cm uzunluk ise 163cm geldiğini baz alırsak 147×163=23.961 çıkan sayı santimetre cinsinden olacağından dolayı biz bunu metreye çevirdiğimiz 2,39m2 olarak elde ederiz. Branda baskı fiyat listesinden baskı yaptıracağımız baskı fiyatı ile çarparız. Örnek: 440gr vinil branda baskı fiyatı Metrekare cinsinden 25₺ 25×2,39= 59,90 fiyatı çıkar. Sizlere branda baskı fiyatları ve vinil baskı fiyatlarını hesapla konusunda ilk defa yapacaklar için bu bilgiyi paylaştık. Tabiki’de bu baskı işleminize her hangi bir ek işlem gerektirmiyorsa bu şekilde hesaplanır. Bunun üzerine gelebilecek ek işlemler ücrete tabi olacaktır. Dikiş, sopa, grafik tasarım, kolon dikimi gibi ekstra işçiliklerde firmamız sizlere bu konuda ucuz ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.