Ücretsiz Keşif
Fiyat Teklifi Al
Osmangazi
Bursa
Güven & Kalite
1999'dan Beri
               

Bursa Kutu Harf Tabela

Bursa pleksi kutu harf tabela, firmaların profilini baştan oluşturan, estetik ve uzun ömürlü malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilen bir üründür.

  Hemen Fiyat Teklifi Al

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.


Kutu harf tabela iç ve dış mekanlarda değişik tarzlarda ışıklı, ışıksız kullanılmakta, şık ve kibar duruşu nedeniyle birçok yerde, özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı yerlerdeki işyerlerinde tercih edilmektedir. Kutu harf tabela iç ve dış mekan kullanımına göre iki türlü üretim şekli vardır. Bu tabela da kullanılan malzeme levhalar halinde alınıp CNC ROUTER ve LAZER olarak adlandırılan makinelerde kesilerek harf şekline getirilmektedir. Kullanılan malzeme çeşitleri: dekota, pleksiglas, alüminyum, paslanmaz krom, pirinç, strafor köpük malzemelerdir. Bu malzemeler değişik kalınlıklarda, belirli tabakalar halinde satılmaktadır.

İşletmeler mekanlarına bu renkli pleksi seçenekleri ile farklı bir hava yaratmak için duvar yazılar ya da logo çalışmalarının uygulamalarını tercih etmektedirler. Bu tabela modeline banko arkası tabela bölümünde inceleyebilirsiniz. Yoğun stres ve monoton çalışma ortamlarında; çalışanlarını ve misafirlerinin motivasyonunu ile kurumsal kimlik reklam bütünlüğünü en etkili biçimde sağlayan tabela çeşidi olarak tercih edilmektedir. Bursa Tabelacı olarak pleksi kutu harf tabela üretimde en kaliteli biçimde hizmet vermekteyiz.

Kutu Harf Tabela Nedir?

İşletmeniz için bütçenize en uygun fiyatlarla kutu harf tabela yaptırabilmek için siz de internet üzerinden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamızın deneyimli çalışanları, işletmelerinin daha göz alıcı bir tabelaya sahip olmasını isteyenler için avantajlı çözümler sunmaktadır. Siz de firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret ederek birbirinden farklı kutu harf tabela modelleri arasından kendi işinizle ilgili olanları tercih edebilirsiniz.

Son yıllarda işletmelerin en çok tercih ettiği tabela modelleri arasında alan kutu harf tabelalar, hem kullanışlı hem de oldukça dikkat çekicidir. Firmamız kutu harf tabela üretiminde birinci kalitede materyaller kullandığı için müşterilerimiz satın aldıkları tabelaları çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmektedir. Harfli ışıklı tabela arayışında olan herkes firmamızdan profesyonel destek alabilir

Kutu Harf Tabela Örnekleri

Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Kutu Harf Tabela Modelleri

Farkınızı ortaya koyacak, dekoratif ve uygun fiyatlı kutu harf tabela modeli projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kutu Harf Tabela Fiyat Listesi

Kutu Harf Tabela Fiyatları ürüne, ışık seçeneğine ve montaj şekline göre değişiklik gösterse de ortalama bir tabela 1500 TL ile 5000 TL fiyat aralığındadır.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Kutu Harf Tabela Fiyatları için fiyatlandırma yapılırken montaj alanı ve kullanılacak olan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
Ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 2.000 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.Bursa Kutu Harf Tabela Fiyat Listesi Ölçü Fiyatı
 • Strafor Harfler
 • 750 ₺
 • Pleksi Kutu Harf Tabela
 • 2000 ₺
 • Paslanmaz Kutu Harf Tabela (Gümüş veya Altın)
 • 3000 ₺
 • Fileli Paslanmaz Kutu Harf Tabela
 • 3500 ₺
 • Aynalı Dekota Harf Kesim 4mm
 • 1000 ₺
 • Aynalı Dekota Harf Kesim 9mm
 • 1300 ₺
  Son Güncelleme : 10.06.2021
  * Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  * Fiyatlarımız "fire" maliyeti eklenmeden hesaplanmıştır, net fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  Pleksi Kutu Harf Tabela

  En yaygın kullanılan tabela sistemidir. Zemini alüminyum kompozit (alikobant) malzemedir. Bu malzeme -30 / +50 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Binaların dış cephe kaplama işlerinin yapımında kullanılan bu malzeme, tabelaların zemininde de kullanılır. Sıcak, soğuk, yağmur, kar her türlü hava şartında dayanıklı, yıpranmaz ve solmaz bir malzemedir. Kompozit paneller daha önceden oluşturulan ölçüye uygun profil kasa üzerine montajlanır.

  Pleksi, tabela yapımı dışında da çoğu bölgede kullanılmaktadır. Örneğin; camekan stantları, yatak başları, armağan eşyaları, dekorasyon, takı ve iç mimari, banyo ve mutfak aksesuarları, aydınlatma elemanları, ev ve ofis mobilyaları, saniyesel alanlar. Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, başka standart tabelalar çevresinden göze çarpması ve müşterilerin ilgisini çekmesi hasebiyle defa sık seçenek edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının başka tabelalara nispeten henüz uzun yaşamlı olması ve renk itibariyle sıhhatli olup solma, yıpranma, eskime gibi meseleler yaratmaması hasebiyle de seçenek edilmektedir. Pleksi kutu harf tabelaları tercihe bağlı ışıklı ya da ışıksız yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak tabela ışıksız olacaksa arka tarafı dekota ile kapatılır. Işıklı olması halinde ise içine şerit led döşenir. Işıklı bu tabelalar seçenek edildiğinde içine döşenen led’in kalitesine çok daha fazla dikkat etmek gerekir. Kullanılan led’in su geçirmez olması, uzun ömürlü olması, az enerji harcaması oldukça ehemmiyetlidir.

  Paslanmaz Kutu Harf Tabela

  Çağımızın en görsel, en modern ve en dikkat çekici tabela modellerinden biridir. Kullanım açısından uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Işıklı ve ışıksız kutu harfler mağazanızın cephesine monte edilen ve markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen grafiklerdir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; alüminyum, paslanmaz (krom) ve pleksi (akrilik) malzemeden imal edilir ve led ile aydınlatılır. Bu malzemeler her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu malzemelerin yanı sıra ahşap, sac, kompozit ve kompakt laminant gibi malzemeler de kullanılabilir.

  Bugünkü şartlarına makul çağdaş ve en abiye ışıklı ya da ışıksız tabela modelidir. Uzun yaşamlı ve kullanıma göre tasarım edilmektedir. Kutu harf yapımında sarf edilen malzemeler; krom paslanmaz çelik, donuk paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler birçok hava şartına metanetli ve uzun ömürlüdür. İmalat adımı krom harflerin ön yüzeylerinde 304 ya da 316 nitelik 1.2mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm ya da 0.70mm krom çelikten imal edilmektedir. Gerekli grafik planımı gerçekleştirdikten ardından harflerin ön yüzeyleri lazerle kesildikten ardından yan yüzey şeritlerini makul ölçüde giyotin makaslarla kesip imalata hazır duruma getirilmektedir.

  Alüminyum Kutu Harf Tabela

  Alüminyum Kutu Harf Tabela metalden yapılır ve ticari veya kamu binalarında dış tabela olarak kullanılır. Genellikle dahili olarak aydınlatılırlar. Işıksız 3D harfler de panellere uygulanır ve boyutsal harfler olarak adlandırılır. Kanal harfi, işarette kullanılan herhangi bir sayı, harf veya karakterdir. Kanal harflerinin ana bölümleri yüz, dönüş, arka ve aydınlatma elemanıdır. Dönüşler veya harf kenarları alüminyum kaplamadan yapılmıştır. Yüz ve sırt genellikle akriliktir ancak alüminyum da olabilir veya hiç olmayabilir. Oldukça esnek oldukları için kanal harfleri işaretleri bir dizi renk, yazı tipi ve boyutta mevcuttur. Kanal harflerimiz, yüksek kaliteli alüminyum şekilli kanallar kullanılarak yapılır ve Işık Yayan Diyotlar (LED'ler) veya elle üflemeli neon tüp ile aydınlatılır. Her harf, hassas bir uyum için bilgisayar kılavuzlu bir yönlendirici tarafından kesilir. Profesyonel montajcı ekibimiz, projenizi memnuniyet garantisi ile tamamlayacaktır.

  Fileli Krom Harf Tabela

  Fileli krom harf tabelası ürünlerimizin önce harf tasarımını yapmaktayız. Daha sonra özel kaplamalı paslanmaz çelik alaşımından yapılan krom levhaları cnc router veya lazer kesim makinesi yardımıyla tasarıma göre kesmekteyiz. Ön yüzün kalınlığını genellikle kullanılan tasarıma göre 1 veya 1.5 mm e kadar ayarlamaktayız. Harflerin kenar kalınlıkları için duruma göre değişmektedir. 3-9 cm arasında ölçülerde kenar kalınlığını ayarlarız. Şeritler halinde kesim yapılarak havya ile kaynatıp kabarıklık vermeyi sağlarız. Bu tabela üretiminde kaynatma işlemi için makine kullanmayız. El işçiliği ile yaparız. Bu sayede altın renginde bir görünüm ortaya çıkmasını sağlamış oluruz.